2017 נבנה על ידי ורה זליבנסקי - מערכת WIX | מייל: vera@vilates.co.il | טלפון: 0544-404-751

מדי פעם אני נתקלת בתגובות שליליות לגבי שיעורי הפילאטיס, וזה מצער אותי מאוד. ניסיתי לחשוב האם זהו רק עניין של ״להתחבר״ לשיטה, או שיש כאן משהו אחר, שגוי יותר, שגורם לדעה כזו? 

לאחר תשאול של לא מעט לקוחות, החלטתי לפרוס בפניכם את הסיבות לכך שלא תמיד השיעור הוא מה שציפי...

אם תשאלו את סינדרלה, האיבר הכי חשוב הוא כף הרגל. בטח תסכימו שהוא די שינה את חייה. אז אולי אנחנו לא ניתקל בצורך לדחוס את הרגל שלנו לתוך נעל זכוכית, אך חשוב מאוד שנתייחס לכפות הרגליים שלנו ברצינות.

האם שמתם לב לאחרונה שכל זוג נעליים נהרס לכם ממש בקלות? נוצרים שפשופים ואול...

במאמריי, אני כותבת רבות על חשיבות התזונה הטבעית לבריאותנו. כל אדם יודע שהפעילות הגופנית, שהיא כל כך חשובה לנו, אינה שלמה ללא המזון המתאים. אך לכולם ברור שאכילה בצורה כזו דורשת לא מעט משאבים. אתם וודאי תוהים: האם אני, עם התקציב המוגבל שלי, יכול/ה להרשות זאת לעצמי? אז הת...

בשנים האחרונות, גדלה המודעות לתזונה טבעית, המבוססת בעיקר על מרכיבים לא- מעובדים מן הצומח. לדוגמא, לפני כשנה נערך מחקר שבדק את ההשפעות של מעבר לתזונה צמחית על קבוצה של נחקרים שרצו לרדת במשקל. ד"ר ניל ברנרד, מראשי החוקרים, סיכם: "הגענו למסקנה כי תזונה המבוססת על הצומח יכ...

אז החלטנו שזהו. ממחר - נכנסים לכושר. החל משבוע הבא אני עושה פעמיים בשבוע פילאטיס, שלוש פעמים בשבוע קיק-בוקסינג וריצה מדי יום. אה, וגם פלדנקרייז בימי שישי. ככה, בשביל הנפש.

אז רגע, בואו נעצור שניה וננסה להבין האם כל זה בכלל מתאים לנו. לגבי מי שקורא שורות אלו ונמצא בבלבול...

לפני שנבחר את המקום המתאים ביותר עבורנו, חשוב להבין אילו אימוני פילאטיס קיימים.

אפשר לחלק את אימוני הפילאטיס, בגדול (ממש בגדול) לשתי קבוצות: פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים:

פילאטיס מזרן

את שיעורי המזרן נבצע, כאמור, על מזרנים בבית, בסטודיו, בקאנטרי, בחוץ ופשוט בכל מקום בו א...