2017 נבנה על ידי ורה זליבנסקי - מערכת WIX | מייל: vera@vilates.co.il | טלפון: 0544-404-751

מי אני?

שמי ורה זליבנסקי, מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים בעלת הכשרה שיקומית. מילדותי אהבתי את תחום התנועה, מה שהוביל אותי לרקוד בלט ומאוחר יותר לבחור מקצוע הקשור להוראת תנועה. 

את הפילאטיס הכרתי במקרה, בלי כוונה, כשחיפשתי מקצוע שישלב גם את התנועה שאני כל כך אוהבת, אבל בהיותי אדם מעשי, גם את עולם התרפיה והשיקום. רציתי לעזור לאנשים. אפשר לומר שהפילאטיס היה אהבה ממבט ראשון: עדין יחסית לתחומי ספורט אחרים, מלא במשמעת עצמית כמו הבלט, מעמיק בהבנה על הגוף כמו עולם הרפואה שאני אוהבת ומלא בגיוון, כלומר, מתאים את עצמו לכל מתאמן באופן אינדיווידואלי.

שם, בסטודיו של סאני עזיקרי (מורה בכירה לפילאטיס וראש תחום בוינגייט), התחיל המסע שלי לתוך העולם המרתק של הפילאטיס. עברתי הכשרה ראשונה כמדריכת פילאטיס מזרן בוינגייט ואחר כך הכשרות נוספות ב"קמפוס שיאים" אצל הדר שוורץ (פילאטיס מכשירים ופילאטיס שיקומי).

מאז השתתפתי בקורסים, סדנאות, ימי עיון שונים וקראתי חומר רב על מנת לספק את יצר הסקרנות שלי שרק הלך וגבר עם הזמן. למדתי שכמה שיותר עובדים בתחום מסוים, ככה מבינים כמה עוד יש ללמוד ולהתפתח. זו האמת: אני לומדת המון מן המתאמנים שלי, ולעתים נתקלת בבעיות שאינן מוכרות לי ומאלצות ואתי לצאת מאזור הנוחות שלי, ללכת, לחקור ולהביא תרגילים מתאימים וכמה שיותר מדויקים למצב המתאמן.

כיום אני מדריכה קבוצות ומתאמנים פרטיים, בשיטת הפילאטיס הקלאסית יחד עם היבטים פונקציונליים. על שתי השיטות תוכלו לקרוא כאן.  

אני רוצה להיות זמינה עבורכם בכל שאלה. הייתי רוצה לענות על השאלה ולפרסם את התשובות בצורת מאמרים בבלוג שלי, כך שכולם יוכלו ליהנות מן התשובות. לפיכך, חברים, תרגישו חפשי לפנות אלי דרך האתר על כל שאלה שצצה לכם. תאתגרו אותי. 

באהבה רבה,

ורה.

מתאמנים ממליצים:

ממליצה בחום להגיע לורה לכל מי שרוצה ליהנות מהשיעורים ולהתקדם!

נופר סוזן

המשך לביקורת המלאה

מדריכת פילאטיס מהסרטים! אין ספק שרואים תוצאות!

רויטל זאבי

המשך לביקורת המלאה

מדריכה בעלת ניסיון וידע המשולבים בצורה אופטימלית והשיעור מסתיים כל כך מהר...

דורית לביד

המשך לביקורת המלאה

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle